BMP d.o.o.
DomovO nasITT FLYGTNova serija črpalk FLYGT 2600UNEXReference
  Domov > Proizvodi > Črpalke Kontaktni podatki
Dodatne vsebine
 

Drenažne črpalke serije FLYGT 2000

Črpalke Ready so konstruirane tako, da so lahke, vendar odporne na obrabo, izredno primerne za odvodnjavanje na gradbiščih ali poplavljenih površin.

Področje uporabe

  • Odvodnjavanje na gradbiščih
  • Industrijske drenaže
  • Drenaža javnih površin
  • Prečrpavanje s poplavljenih površin

Lastnosti črpalk Ready

  • Odporne na obrabo in korozijo
  • Majhna teža
  • Vitke oblike
  • Razred F statorja (čeprav obratuje pri nizki temperaturi)
  • Sito na blažilnikih (Ready 4 & 8)
  • Kabel z vtikačem
  • Tlačni priključek prilagodljiv po smeri
  • Za pokončno ali ležečo lego

Dodatna oprema

  • Regulator nivoja: Naš regulator nivoja vklaplja in izklaplja črpalko v odvisnosti od višine gladine.
  • Sesalna manšeta: Nizka sesalna manšeta (Samo pri READY 4 in 8) omogoča črpanje vode pri zelo majhni višini gladine.

Enostavno servisiranje
Preprosto servisiranje je bistvena značilnost Flygtove vzdrževalne filozofije. Naši kompleti nadomestnih delov z enostavnimi navodili za montažo omogočajo, da sami hitro in z lahkoto opravite osnovno servisiranje. Na izbiro so štirje kompleti nadomestnih delov: rotorski komplet, komplet zunanjih tesnil, difuzorski komplet in komplet kablov


READY 4

Potopne črpalke tipa READY 4 s težo samo 10 kilogramov so zlo zanesljive kompaktne črpalke, primerne posebej za odvodnjavanje gradbišč ali delo v izrednih razmerah. Lahko črpajo abrazivne in korozivne tekočine s pH med 3 in 9, ki vsebujejo delce velikosti do 5 mm.

Značilnosti črpalke:

  • Način namestitve: BS
  • Medij: do max + 35 °C
  • Potopitev črpalke: max 5 m
  • Motor: 50 Hz, 0,4 kW
  • Termična stikala
  • Material: nerjaveče jeklo
  • Teža črpalke: 10 kg

READY 8

Potopne črpalke tipa READY 8 s težo samo 12 kilogramov so zlo zanesljive kompaktne črpalke, primerne posebej za odvodnjavanje gradbišč ali delo v izrednih razmerah. Lahko črpajo abrazivne in korozivne tekočine s pH med 3 in 9, ki vsebujejo delce velikosti do 5 mm.

Značilnosti črpalke:

  • Način namestitve: BS
  • Medij: do max + 35 °C
  • Potopitev črpalke: max 5 m
  • Motor: 50 Hz, 0,75 kW
  • Termična stikala
  • Material: nerjaveče jeklo
  • Teža črpalke: 12 kg

READY 8S

READY 8S je črpalka za mulj v programu READY in je namenjena za prečrpavanje onesnažene vode s trdimi delci do velikosti 38 mm. Uporablja se jo lahko za tekočine z območjem pH od 3 do 9.

Značilnosti črpalke:

  • Način namestitve: DS
  • Medij: do max + 35 °C
  • Potopitev črpalke: max 5 m
  • Motor: 50 Hz, 0,9 kW
  • Termična stikala
  • Material: nerjaveče jeklo
  • Teža črpalke: 15 kg


 
BMP, d.o.o. Ljubljana
Opekarska cesta 11
1000 Ljubljana

KONTAKT FLYGT
Telefon: 01/ 429 34 12
Faks: 01/ 429 34 13
E-mail:
GSM: 041 650-319
E-mail:

KONTAKT UNEX
Telefon: 01/ 429 34 14
Fax: 01/ 429 34 13
GSM: 041 434 291
E-mail:



 
 
Domov  -  O nas  -  ITT FLYGT  -  Nova serija črpalk FLYGT 2600  -  UNEX  -  Reference

© 2005-2012 BMP, d.o.o. Ljubljana. Vse pravice pridržane. Stran poganja EASYWEB